Apparaten die ik heb gekend
Wim de Bie
Bieslog, het populaire blog dat Wim de Bie zes jaar lang bijhield, werd destijds bekroond met de Zilveren Prichettprijs. Een van de favoriete rubrieken van De Bie zelf was ‘Apparaten die ik heb gekend’, waarin hij zijn verzameling bekende en minder bekende voorwerpen onder de loep nam. Van de afstandsbediening via de schoenpasmachine tot de Nagra-recorder, ‘een Zwitsers apparaat van superieure kwaliteit’ waar De Bie zijn eerste radioprogramma mee maakte. De 55 verhalen in Apparaten die ik heb gekend zijn niet eerder in boekvorm gepubliceerde stukken vol autobiografie en verwondering.
wimdebie.nl
Bestelformulier
Welkom bij De Harmonie Winkel
Alle leverbare titels zijn te bestellen door een druk op de knop Bestel.
Betaling is mogelijk door het bedrag per bank over te schrijven. Zodra wij uw betaling ontvangen hebben wordt uw bestelling verstuurd. Wij streven ernaar uw bestelling zo snel mogelijk te verzenden.
Na ontvangst van uw bestelling krijgt u van ons een bevestiging met daarin de totale kosten. Boven de € 20,- rekenen wij geen verzendkosten.
Retourneren van het artikel is mogelijk binnen 14 werkdagen na verzending. Retourzendingen worden geaccepteerd, mits het artikel onbeschadigd en deugdelijk verpakt is en de originele factuur is bijgevoegd.
Verdere informatie vindt u in onze Algemene Voorwaarden.
Andere boeken van deze auteur
Algemene info
Leverbaar Ja
ISBN 9789463362221
gebonden
Aantal pagina's 64
Prijs € 21,90
NUR 300
maart 2025
Genres
Omslag Piet Schreuders
Recensies
'In weemoed omzien naar al die in onbruik geraakte apparaten, en vooral naar Wim de Bie. '
Trouw (13 maart 2025)
'Apparaten om nooit te vergeten.'
AD Haagsche Courant (01 april 2025)

